Мода з українською душею

Наші цінності

Унікальна технологія

Створення аплікацій із мережива. Усі аплікації складаються з великої кількості мережив і різноманітних елементів.

Ручна робота

Кожен елемент аплікації Є Сумка викладається та пришивається вручну нашою командою рукодільниць.

Комфортний жіночий одяг

Ми подбали про те, щоб нашим клієнтам було максимально зручно, тому використовуємо найпрактичнішу тканину – натуральний трикотаж.

Яскравість

Є Сумка – це найкращий друг для жінки, яка хоче підкреслювати свою красу щодня. Наша мета – звести Вас на п’єдестал уваги.

ВЕЛИЧЕЗНИЙ АСОРТИМЕНТ

Створюємо стильні колекції 4 рази на рік! Ніяких застарілих моделей, тільки актуальні та свіжі крої для дівчат, які люблять дивувати своїм бездоганним виглядом. Кожна річ розроблена і пошита за нашими лекалами. Матеріали спеціально відбираються і тестуються перед початком виробництва.

Будьте неповторною! Неважливо, у спортивному костюмі чи в сукні. У бік стереотипи, розбийте нудні еталони сірих буднів! Будьте унікальною, харизматичною та яскравою в оригінальному образі від Є Сумка! Наш одяг допоможе набути впевненості в собі будь-якій представниці прекрасної статі, адже розкішний вигляд – це завжди перемога.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Ми готові зв’язатися з Вами і за Вашими параметрами підказати, яка з обраних моделей підійде саме Вам. Якщо немає готового виробу на складі, за кілька днів ми пошиємо під замовлення.

МОЖЛИВІСТЬ ОБМІНУ ТА ПОВЕРНЕННЯ

Якщо отримане Вами замовлення не підійшло, ми готові оформити повернення або обмін на інший виріб.

ДОСТАВКА ПО ВСЬОМУ СВІТУ

Наш одяг уже купують у багатьох країнах світу. Можливо, саме Ви будете першою та унікальною власницею наших виробів у своїй країні. Доставка протягом 7 днів.