Мода з українською душею

Політика конфіденційності

Є Сумка зобов’язується надавати своїм учасникам тільки найкращі товари та послуги. Для цього нам необхідно зберігати та періодично використовувати Ваші персональні дані (ім’я, адресу, номер контактного телефону та адресу електронної пошти). Учасники нашого клубу і наші партнери по бізнесу повинні бути впевнені в тому, що ми розпоряджаємося їхніми персональними даними з відповідним ступенем конфіденційності, передбаченим законодавством.

Політика конфіденційності поширюється на сайт e-sumka.net, а також на дані, що надаються оператором “швидких” замовлень сайту будь-яким способом передачі інформації. У цих правилах зберігання і використання особистої інформації під займенниками “ми”, “нас”, “наш”, “нам” та аналогічними їм мається на увазі певний користувач сайту. Відвідуючи сайт і/або реєструючись, Ви тим самим погоджуєтеся з цими правилами зберігання і використання особистої інформації.

Збір персональних даних

Персональні дані – це будь-яка інформація, що дає нам змогу ідентифікувати Вашу особу і зв’язатися з Вами. Ми збираємо та зберігаємо інформацію, коли Ви стаєте зареєстрованим користувачем та/або входите в систему для використання нашого сайту, ставите запитання, заповнюєте форму, проводите транзакцію або надсилаєте нам повідомлення електронною поштою та\або через операторів “швидких” замовлень.

Є Сумка використовує Ваші персональні дані для виконання транзакцій, відповіді на Ваші запитання та запити, доставки куплених Вами товарів або запитаних послуг, надсилання повідомлень про найближчі розпродажі та рекламного матеріалу, останніх новин або спеціальних пропозицій, які, на наш погляд, можуть Вас зацікавити.
Деяка інформація, яка збирається на сайті, не належить до персональних даних, оскільки вона не ідентифікує Вашу особу. Наприклад, ми можемо зафіксувати адресу Вашого сервера, ім’я домену, дату і час Вашого візиту на сайт, а також переглянуті сторінки, які Ви використовували. Ми застосовуємо таку інформацію анонімно і агреговано, з метою розвитку статистики і сайту.

Однак ми зберігаємо за собою право використання або розкриття цієї інформації з метою визначення місцезнаходження окремої особи, в тому випадку, коли у нас є всі підстави вважати, що ця особа займається незаконною або неправомірною діяльністю по відношенню до цього сайту.

“Cookies” файли

За визначенням файли “куки” є невеликими інформаційними файлами, що передаються сайтом Вашому веб-браузеру з метою ідентифікації. Файли “кукі”, які ми використовуємо, не ідентифікують Вашу особу. Замість цього вони ідентифікують Ваш веб-браузер.

Ми використовуємо “сесійні куки” для зберігання інформації про сесію під час входу в систему, які дають нам змогу впізнати раніше автентифікованих користувачів і здійснювати онлайн-продажі (наприклад, обробити замовлення у Вашому кошику для відбору товарів).

Ми також використовуємо “постійні куки”, які допомагають захистити зареєстрованих користувачів і надають нам інформацію про будь-якого користувача нашого сайту. “Постійні куки” дають нам змогу простежити за користувачами на сайті e-sumka.net та ідентифікувати учасників, які некоректно користуються нашими послугами.

Більшість веб-браузерів встановлено на прийом файлів “cookies”. Якщо Ви вважаєте за краще не отримувати їх, Ви можете налаштувати свій браузер, щоб він не приймав “куки” або повідомляв Вас про їх використання. Також є програмні продукти, які можуть керувати за Вас файлами “кукі”. Однак відмова від приймання файлів “кукі” Вашим веб-браузером може обмежити функціонування цього сайту у Вашому випадку.

Безпека та права доступу до персональної інформації

Є Сумка вжила низку технологічних, фізичних та адміністративних заходів захисту від несанкціонованого доступу, а також щодо зберігання Ваших даних і належного використання Ваших персональних даних.

Відповідно до правил зберігання та використання особистої інформації та наскільки це прийнятно з комерційної точки зору, ми обмежуємо доступ до Ваших персональних даних. Однак Ваші персональні дані необхідні агентам, співробітникам і певним партнерам по бізнесу, щоб вони могли виконати свої завдання з надання товарів і послуг.

При наданні учасникам нашого клубу товарів і послуг ми можемо розкривати персональні дані третім особам. Це стосується компаній, що надають послуги оплати та доставки наших товарів.

Відмова від відповідальності (розкриття персональних даних третім особам)

Ваші персональні дані можуть бути розкриті третім особам ТІЛЬКИ в разі:

а) необхідності або законних повноважень на розкриття персональних даних; та/або з Вашої згоди.

б) необхідності захисту наших прав чи власності або прав чи власності користувачів нашого сайту. Це також можливо в разі надзвичайних обставин, які передбачають дії щодо забезпечення персональної безпеки користувачів нашого сайту або необмеженого кола осіб.

Зміна персональних даних

Ви можете переглядати та вносити зміни до Ваших персональних даних, які зберігаються в розділі “мій акаунт” на сайті e-sumka.net.

Скасування розсилки або видалення акаунта

Якщо Ви хочете відписатися від розсилки, натисніть “Розсилка” у випадаючому списку верхнього меню “Мій Аккаунт” і зніміть прапорець з опції “Підписатися на e-mail розсилку”.

Якщо Ви з будь-якої причини хочете видалити свій акаунт, просимо Вас зв’язатися з нами, використовуючи сторінку “Підтримка” або вікно онлайн чату, через оператора.

Зміна правил користувацької угоди та політики конфіденційності

Є Сумка може на власний розсуд вносити зміни до цих Правил зберігання особистої інформації з огляду на зміни в Інтернет-технологіях або чинному законодавстві. У зв’язку з цим рекомендуємо час від часу переглядати вищевикладені положення Угоди користувача та Політики конфіденційності.

Скарги, питання та пропозиції щодо конфіденційності

Якщо у Вас є питання або пропозиції щодо цих положень Політики конфіденційності, просимо Вас зв’язатися з нами, використовуючи сторінку “Підтримка”.

Будь-які скарги щодо конфіденційності Вашої інформації можна направляти на електронну пошту [email protected]